Hurtownia odzieży używanej Białystok kontakt

Oferowane Produkty

W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Szwecji, która jest przez nas bezpośrednio ściągana aż do Polski. Mamy pewność, że ubrana, jakie znajdują się w naszej propozycji, nie są brudnymi, podartymi szmatami, lecz ubraniami, których ktoś chciał się pozbyć wymieniając swoje ciuchy.

Ubrania używane z Irlandii gwarantuje oryginalność artykułu. Dzięki metodzie skupowania produktów z dostatnich dzielnic, nasz towar jest niezwykły, zawsze estetyczny, z wiarygodnego źródła.

Odzież używana z Szwecji to szczególnie ciuchy, które nie są przestarzałe. Nie są to ubrania, jakie w naturalnych warunkach trafiłyby do kosza, a zamiast tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Są to ubrania używane, która trafia w drugi obieg, z uwagi na niezużycie towaru, wysoką jakość, jaką częstokroć przedstawiają luksusowe ubrania.

Powodzenie ubrań używanych w dużej mierze wiąże się z tym, że nikt nie jest w stanie rozróżnić, czy mamy na sobie ubranie z wyprzedaży, nabyty za pełną cenę, lub może wyszperany w kopciuszku.

Odzież używana jest oryginalna i niesortowana!

Szybki Kontakt

Hurtex - hurtownia odzieży używanej Białystok
ul.Kamińskiego 234
12-134 Białystok

Telefon: 605 847 524